Огласи

ЈП Паркови и зеленило

Не, ова не е скеч на К-15: Се степаа група возрасни мажи од ЈП „Паркови и Зеленило“ (ВИДЕО)
Вирално

Не, ова не е скеч на К-15: Се степаа група возрасни мажи од ЈП „Паркови и Зеленило“ (ВИДЕО)

Утринава на твитер заедницата осамна видео кое предизвика лавина од реакции меѓу корисниците на социјалните мрежи. Група возрасни мажи вработени…
Back to top button