Никол Шерзингер

Познатата цуца ја скрати долгата коса и сега изгледа уште поопасно!
Холивуд

Познатата цуца ја скрати долгата коса и сега изгледа уште поопасно!

Долгата црна коса со години и беше заштитен знак Атрактивната пејачка Никол Шерзингер реши да ги изненади сите со промена…
Кога ќе видите како изгледаат нејзините стомачни ќе ви застане здивот
Холивуд

Кога ќе видите како изгледаат нејзините стомачни ќе ви застане здивот

Оваа дама знае како да го привлече вниманието Никол Шерзингер се појави на еден настан во Лондон во издание со…
Никол Шерзингер во тоалета со најдлабокото деколте што сме ја виделе досега
Холивуд

Никол Шерзингер во тоалета со најдлабокото деколте што сме ја виделе досега

На традиционалниот хуманитарен настан „Argento bal“, овој пат по повод 25 годишнината од АИДС фондацијата на пејачот Елтон Џон, се…
Back to top button