Огласи

Катица Јанева

Фатиме Фетаи била во шок и плачела заради Катица Јенава?
Вирално

Фатиме Фетаи била во шок и плачела заради Катица Јенава?

Голема драма се одвива во просториите на Специјалното јавно обвинителство во зградата на Рузвелтова. Фото: Принтскрин За ова денес сведочеше…
Катица Јанева во костим за капење ги „сруши“ социјалните мрежи
Вирално

Катица Јанева во костим за капење ги „сруши“ социјалните мрежи

И во Македонија ништо ново, освен вестите поврзани со Боки и Специјалното јавно обвинителство Телевизија Канал 5 објави фотографија на…
Еве што мисли Никола Груевски за Катица Јанева (видео)
Вирално

Еве што мисли Никола Груевски за Катица Јанева (видео)

Еве зошто „ко овде не полуди, није нормалан“ „Би сакал да го изразам моето задоволство од изборот на Специјален обвинител.…
Back to top button