Огласи

кампања

Дани, Татјана Стојановска, Искра…со моќна порака до дамите:„Погледни зад градникот“
BEAUTY

Дани, Татјана Стојановска, Искра…со моќна порака до дамите:„Погледни зад градникот“

Биди храбра и погледни зад градникот! „Јас сум Татјана Стојановска и сум ТВ презентер. Имам 45 год и од 40-тата…
Новата кампања на Манго ја нагласува моќта на културата во општеството
CATWALK

Новата кампања на Манго ја нагласува моќта на културата во општеството

Познатиот фотограф Аласдир Меклилан ги овековечува Адвоа Абоа, Џоли Алиен, Луна Бил, Саша Пивоварова и Патрик Шварценегер. Покрај нивната кариера…
Бидете свои, објавете селфи и освојте вредни награди
Парфеми

Бидете свои, објавете селфи и освојте вредни награди

Штипка и B.U. ве повикуваат да го славите животот, вашата природна убавина и пред се себеси и како се чувствувате…
Објавете селфи и станете главна ѕвезда во новата B.U. кампања
Шминка

Објавете селфи и станете главна ѕвезда во новата B.U. кампања

Штипка ве повикува да бидете свои и да освоите фантастични награди! Штипка ве повикува да се придружите и да станете…
Кампањата на AVON “Hello Green Tomorrow”
Култура[тор]

Кампањата на AVON “Hello Green Tomorrow”

Кампањата на AVON “Hello Green Tomorrow” го одбележа Светскиот ден на животната средина со нов производ за добротворни цели Ова…
Back to top button