Проблеми во бракот – сопругата на Бали-бег љубоморна поради оваа девојка

Многу дами сакаат да бидат во негова близина, а неговото срце го освои убавата турска актерка Фахрије.

Но како што јавуваат турските медиуми, во нивниот брак почнаа да се јавуваат првите проблеми предизвикани од љубомора. Имено, познатиот турски актер Бурак Озчивит е се поблизок со пејачката Ина.

ADVERTISEMENT

Тој помина значително време со неа поради снимањето на песната за потребите на романската реклама. Таа дури почна и да учи турски за да ја сними полесно песната за споменатата реклама.

❤️

A post shared by Burak Özçivit🇹🇷 (@burakozcivit) on

 

Турските медиуми пишуваа и дека Бурак за снимањето на рекламата добил неколку милиони турски лири, но и дека завршил под туш со пејачката.

А еве ја и нивната заедничка песна која за помалку од месец дена има преку 30 милиони прегелди на Јутјуб.

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.