Руската Ким Кардашијан во проѕирна бела кошула НЕ може да ги заузди облините (фото)

Важи за една од најпосакуваните жени на светот

Во светските медиуми е позната како руската Ким Кардашијан, а нејзиното вистинско име е Анастасија Квитко. Таа со своите големи облини постојано ги воодушевува своите бројни обожаватели на социјалните мрежи кои се бројат со милионски цифри.

ADVERTISEMENT

Photo @cwphoto84 🌙

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

Swimsuit @hello_ac305 🌸

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

 

Анастасија на Инстаграм важи за вистинска секс бомба. Родена е во Русија, а живее во Америка каде работи како модел. На социјалните мрежи не ретко ќе се развие дилема дали нејзините облини се вештачки или природни, но таа не одговара на ваквите прашања, и наместо одговор објавува уште попровокативни фотографии.

Photo @alotofblurryhere ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

Овој пат во бела кошула одвај ги сокри градите …

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed