Вишокот килограми воопшто не и пречи – Ријана позираше во секси долна облека (фото)

Мораме да признаеме дека изгледа опасно

 

Лошата девојка Рири како што самата сака да се претставува на социјалните мрежи и овој пат ги воодушеви своите обожаватели. Таа позираше во секси долна облека, а во центарот на вниманието се нејзините бујни облини.

ADVERTISEMENT

Познатата пејачка и покрај тоа што веќе некое време има вишок килограми, тоа воопшто не го смета за проблем, туку гордо го истакнува, како и во овој случај.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

Го покажа разголеното тело, а судејќи според коментарите вишокот не им пречи ни на нејзините обожаватели

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed