Ријана организираше хуманитарен настан, а присутните гостинки блеснаа во едно гламурозно издание

ADVERTISEMENT

Ријана оваа година по четврт пат го организираше својот хуманитарен бал каде што гости беа бројни славни личности со цел да го поддржат ова случување.

Секоја гостинка блескаше во сопствено светло, а во продолжение погледнете како изгледаа некои од славните присутни.

Џастин Скај

ADVERTISEMENT

Џоан Смолс

ADVERTISEMENT

Ебони Дејвис

Ла Ла Ентони

Ники Хилтон

Парис Хилтон

Facebook Comments
(Visited 7 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT