Ријана се пофали со новата фигура во тесен проѕирен фустан

Пејачката и дизајнерка Ријана со ревијата на долна облека на затвори овогодинешната Њујоршка модна недела.

Освен што ја воодушеви јавноста со својата колекција, како и со одбраните модели кои беа прикажани на ревијата, меѓу кои беа и две трудници, Ријана се пофали и со својата нова линија и тоа во залепен полупроѕирен фустан кој не можеше да сокрие ништо, па дури ни градникот.

ADVERTISEMENT

Секси фустанот го искомбинира со проѕирни сандали со врвки и минијатурни наочари за сонце, па пред фотографите позираше како вистински професионалец.

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)