Драстична промена на имиџот: Еве како изгледа сега Јована Јоксимовиќ

Јована Јоксимовиќ се одлучи да го освежи својот изглед со нова фризура, па веднаш им се пофали на фановите.

Сопругата на пејачот Жељко Јоксимовиќ посети фризер и ја скрати својата долга коса, и тоа е прилично забележително.

ADVERTISEMENT

„Мојата нова фризура. Среќна сум“, напиша Jована под фотографијата објавена на Инстаграм.

Facebook Comments
(Visited 195 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT