SEVENTEEN Matt Pluss Liquid Foundation

690.00 ден

Течна мат пудра од SEVENTEEN

Долготрајна течна мат пудра Matt Pluss Liquid Foundation

ОПИС

Течната мат пудра Matt Pluss Liquid Foundation од SEVENTEEN е совршен избор за комбинирана и мрсна кожа. Покривна, долготрајна, со мат ефект и не содржи парабени. Со неа ќе имате чувство на свежина на лицето во текот на целиот ден.

Начин на употреба: Се нанесува многу лесно и со неа ќе добиете совршен природен изглед кој ќе остане на вашето лице преку целиот ден.

Buy Now

SKU: 00998811Category:
  • Бои

    01, 02, 03, 04, 05, 06, 07

  • There are no reviews yet.

    Напишете коментар