The Stylist – маскара

450.00 ден

Густина, должина и волумен за трепки кои навистина се издвојуваат.
The Stylist е идеална маскара за истакнување на трепките. Совршен баланс наволумен, должина и густина. Содржи специјални состојки за нега и заштита на трепките. Долготрајна и без згрутчување

Купи го производот >>

SKU: 999123Category: Tag:
 • Dimensions

  90 x 60 x 90 cm

  Color

  Сребрена

  Size

  One Size Fits All

  Storage

  From Farrow, a relaxed fit shirt-style dress with a rugged unfinished hemline.

 • There are no reviews yet.

  Напишете коментар