SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage

650.00 ден

Без разлика дали станува збро за подочници, флеки или ситни брчки, вистинскиот коректор може да направи чуда од вашето лице. Ние го пробаввме новиот коректор Μatt Concealer Extra Coverage од козметичкиот бренд Seventeen и можеме за да ви гарантираме дека е еден од најдобрите кои можат да се најдат на нашиот пазар. Овој коректор одлично ги покрива недостатоците на секој тип на кожа, има прилично достапна цена, и што е најважно – останува на лицето многу долго време.

Порачај >>

SKU: 0999123Category: Tags: ,
 • Weight

  7.25 kg

  Dimensions

  90 x 60 x 90 cm

  Color

  Black

  Size

  One Size Fits All

  Storage

  From Farrow, a relaxed fit shirt-style dress with a rugged unfinished hemline.

 • There are no reviews yet.

  Напишете коментар