Принцот Вилијам со заводлива фотографија им се заблагодари на фановите за роденденските честитки

Членовите на кралските семејства имаат обичај да им праќаат благодарници на своите фанови, преку кои им се заблагодаруваат за честитките по повод венчавка, роденден и други важни случувања. Исто направија и Меган и Хари кои на обожавателите од кои добија честитки им испратија заедничка фотографија со која им се заблагодарија.

А сите кои на принцот Вилијам пред нешто повеќе од три месеци му пратија честитка за неговиот 36-ти роденден, сега добија негов заводлив портрет на кој исто така стои текст со заблагодарување.

ADVERTISEMENT

Фотографијата која им ја испрати на обожавателите е фотографирана во 2017-та година, а принцот на неа делува причично лежерно и опуштено.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT