Богати и секси братучетки кои многу добро знаат како да ја подигнат температурата до точка на вриење на Инстаграм

Овие две братучетки се кралици на социјалните мрежи

ADVERTISEMENT

Едни од најуспешните блогерки на светот, атрактивните Натали Халкро и Оливија Пирсон, сопственички на брендот „Nat & Liv“, одлучија да се одморат во Mајами и да уживаат на преубавата песочна плажа.

ADVERTISEMENT

Симпатичните девојки во моментот се познати и по нивното учество во првата сезона на реалното шоу „WAGS“ со кое овие убавици се претставија на пошироката јавност.

ADVERTISEMENT

Тие се братучетки а истата крв ја објаснува и сличноста на нивната телесна градба, односно бујните облини со кои атрактивните црнка и бринета располагаат, но знаат како да ги нагласат и со своите комбинации. Ништо поинаку не е и кога носат костими за капење.

Блогерките кои имаат неколку милиони следбеници на социјалните мрежи овој пат за бањање избраа провокативни костуми за капење кои во преден план ги ставија нивните облини. Додека Оливија безгрижно ги впиваше сончевите зраци во бело бикини, Натали се бореше со своите незауздливи облини во едноделен црвен костим за капење со длабоко деколте и танга гаќички.

Па, кој од овие два модели би го избрале вие?

Погледнете уште неколку фотографии од официјалните Инстаграм профили на Оливија и Натали >>

🐚 @primark Photo: @oliviapierson

A post shared by N A T A L I E H A L C R O (@nataliehalcro) on

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...