Ева Заева во најубавиот и најгламурозниот матурски фустан што сме го виделе досега

Ева Заева вчера со семејството и пријателите го прослави завршувањето на средното училиште.

Имено, внуката на премиерот Зоран Заев долго се спремаше за оваа вечер. Таа на социјалните мрежи објави неколку фотографи на кои позира во преубавиот фустан што го носеше на матурската забава.

ADVERTISEMENT

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

Таа овој пат избра раскошна тоалета во црна боја, а целото издание го заокружи со децентна шминка, црни обетки и елегантна, високо подигната пунџа.

While high school might have ended, forever might have just began! 🌟❤️

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

 

Па, дали ви се допаѓа Ева во ова издание?

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed