Фановите воодушевени – нов парфем од Ким Кардашијан

Наскоро нов парфем од KKW Beauty

ADVERTISEMENT

„Crystal Gardenia“, „Crystal Gardenia Citrus“ и „Crystal Gardenia Oud“ се новите парфеми со потписот на Ким Кардашијан. Ова ќе биде петтиот по ред парфем кој познатата старлета го дизајнираше за нејзиниот козметички бренд „KKW Beauty“. Таа на Инстаграм го откри името на новиот парфем и објави неколку фотографии и видео кои се дел од кампањата која пто ја изработија познатите модни фотографи Мерт & Маркус.

ADVERTISEMENT

Парфемот на пазарот треба да се појави на 15 ноември.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...