Неделен хороскоп: Лавовите и Водолиите ќе заработат екстра пари, Биковите и Близнаците да бидат внимателни со здравјето

Хороскоп од 11.02 – 17.02.2019 година!

ФОТО: elitedaily.com

ОВЕН (21 март – 20 април)

ADVERTISEMENT

 

Ќе имате нервоза и грижа околу работата, а кога е во прашање љубовта, можете да очекувате флерт со некој од вашите пријатели. На полето на здравјето генерално ве очекува стабилна состојба, без посебни тегоби.

БИК (21 април – 20 мај)

Пред вас е еден опуштен период кога ќе немате премногу деловни обврски. Може да се надевате на позитивни резултати ако ја искажете вашата љубов. Кога е во прашање здравјето, можни се мали проблеми со нервниот систем.

БЛИЗНАЦИ (21 мај – 20 јуни)

Пред вас се значајни промени во деловното окружување, при што ќе имате значајни случувања. Кога е во прашање љубовта, ќе имате стабилна состојба со саканата личност. На полето на здравјето ве очекуваат мали проблеми со грбот, па не ви се препорачува да бидете изложени на поголем товар.

Премини на следната страна >>

Facebook Comments
(Visited 1.896 times, 1 visits today)