Познатата плус-сајз убавица НЕ можеше да се воздржи – ги истакна облините и заигра пред камерата

Природно е најубаво!

Познатиот британски модел Искра Лоренс е позната и како голем заговорник на здравиот став кон сопственото тело поради што почитуваат и им претставува пример на многу девојки од целиот свет. Таа својата кариера ја изгради на сметка на своите облини и природна убавина. Ретко знае да погреши кога се во прашање нејзините модни комбинации, и покрај вишокот килограми, секогаш изгледа атрактивно без разлика дали е во долна облека, костими за капење или облека која ласка на нејзиното тело.

ADVERTISEMENT

Искра е популарна и на социјалните мрежи каде има голем број следбеници, а во својата најнова објава, каде што носи кратко здолниште, јакна и тесна, провокативна блуза, како што самата вели, не можеше да се воздржи и мораше да заигра.

Па, големо БРАВО за нејзината самодоверба…

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.