Најзгодниот криминалец на светот ја остави сопругата и сега чека дете со наследничката на познатиот британски милијардер

Миленикот на жените од целиот свет наскоро ќе добие дете од неговата богата седум години помлада избраничка

Најзгодниот американски криминалец Џереми Микс откако се раздели од медицинската сестра Мелиса со која има деца ужива во прегратките на Клои Грин, ќерка на британскиот милијардер и сопственик на брендот Топшоп. Како што пренесуваат странските медиуми тие сега го очекуваат и првото заедничко дете. Тие се имаат запознаено на филмскиот фестивал во Кан и својата романса ја започнаа додека Џереми се уште беше во брак со поранешната сопруга.

ADVERTISEMENT

Да потсетиме, титулата за најсексапилен криминалец на светот и кариерата како манекен Џереми ја оствари откако американската полиција на своите официјални страници ја објави неговата фотографија откако беше уапсен поради поседување на оружје. Откако се појави фотографијата на која носи затвореничка облека за него полудеа жените од целиот свет, но му замерија што ја остави сопругата што цело време го чекаше додека ја „лежеше“ казната за да веднаш по излегување започне врска со многу помлада и побогата девојка.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed