Меган Маркл повторно пред ТВ екраните, но сега во СОСЕМА поинакво издание

Холивудската славна актерка повторно се враќа пред камерите. Но, сега нејзината улога ќе биде во документарната серија „Кралица на светот“ која е посветена на сегашната улога на кралицата Елизабета.

ADVERTISEMENT

Серијата ќе раскажува за нејзината работа, но исто така и за нејзиното влијание врз младите кралеви.

ADVERTISEMENT

Меган Маркл ќе даде интервју каде што ќе зборува за кралицата Елизабета, а ова ќе биде нејзино прво појавување пред камерите откако се омажи со принцот Хари.

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT