Оваа девојка е една од нашите најатрактивни водителки и манекенки – нејзините фотографии и видеа ќе ви го разубават денот!

Мартина Михајловска е македонска блогерка и влијателна личност на социјалните мрежи. Ја нарекуваат македонската Ева Мендез, а јавноста ја запозна како една од најатрактивните водителки на естрадниот магазин Бекстејџ.

Кога е појави во емисијата Бекстејџ не требаше да помине долго време публиката да ја забележи и запомни.

ADVERTISEMENT

Нејзина прва љубов е работата како фото-модел, а покрај преубавите фотографии кои можете да ги видите и на нејзиниот профил на Инстаграм Мартина досега има снимено и неколку преубави модни видеа со Зоран Зонде Стојановски.

Таа има 21 година, а од минатата година е во врска со охридскиот бизнисмен Виктор Илоски на кој му појде за рака да ја освои убавата манекенка.

 

Тоа дека во нивната љубов цветаат рози можеме да забележиме и од нивните заеднички фотографии. Ги следи глас дека се одличен пар, а ги поврзува и авантуристичкиот дух и љубовта кон шетањето на познати и убави дестинации.

А пред неколку месеци решија и да ја крунисаат својата љубов …

Па, ја користиме оваа пригода уште еднаш да му посакаме среќа на овој прекрасен пар…

View this post on Instagram

💚

A post shared by Martina Mihajlovska (@martinamihajlovska) on

 

View this post on Instagram

dress by @marjanbebekoski 👼🏼

A post shared by Martina Mihajlovska (@martinamihajlovska) on

View this post on Instagram

@liscalingerie best underwear

A post shared by Martina Mihajlovska (@martinamihajlovska) on

 

 

Фото: Инстаграм/ Приватна архива

 

 

Facebook Comments
(Visited 521 times, 1 visits today)