Млада фолк-пејачка во најпровокативното издание досега

Сите гледаа во нејзиното деколте

Русокосата Маја Беровиќ важи за една од најзгодните пејачки на балканската естрада. Таа е свесна за својот сексапил, па на социјалните мрежи редовно објавува фотографии на кои позира во провокативни изданија, привлекувајќи на тој начин внимание, особено меѓу машката популација.

ADVERTISEMENT

Тие и овој пат не останаа имуни кога Маја повторно го запали Инстаграм позирајќи во секси розова долна облека.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed