Година полна со грижа и стрес: Кристина Беквалац со емотивна порака на социјалните мрежи

Поради непријатните ситуации помеѓу Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ, приватните случувања во семејството на пејачката се во втор план.

Имено, синот на Кристина Беквалац Ноа, денес полни година дена, а мајката Кристина објави негова фотографија на Инстаграм со пораката: „Година полна со стрес, грижа, насмевки, бакнежи, страв, радости, веселби. Година дена најголема и најчиста љубов која човек може да ја почувствува во својот живот. Ти благодарам, Носке, среќен ти роденден“ напиша гордо мама Кристина.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed