Ќерката на Мадона за прв пат прошета на модната писта

Ќерката на Мадона, Лудрес, со години се држи подалеку од јавноста.

Сепак, како заљубеничка во модата, 21-годишната девојка веќе традиционално ја поседува модната недела во Њујорк, но како гостинка. Но, оваа година токму на овој настан го имаше својот дебитантски излез на пистата.

ADVERTISEMENT

Лудрес го претставуваше екстравагантниот бренд Gypsy Sport’s, и тоа нивната пролетна линија за следната година.

Еве како изгледаше во овој необичен стил.

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)