Што мислите вие за црните кругови со кои Елена Ристеска ги сокри брадавиците?

Елена Ристеска настапи во финалето на ТЛЗП

Елена со нејзиниот настап ја вжешти атмосферата во студиото на едно од најпопуларните шоуа на Балканот. Таа се претстави со нејзината песна „Текила и лимон облечена во екстремно кусо здолниште и „кроп топ“ тексас јакна, а публиката ја воодушеви кога ја откопча јакната и покажа дека под неа носи проѕирна маица со која ништо не остави на фантазијата. 

ADVERTISEMENT

Но покрај пофалните коментари, на социјалните мрежи може да се забележи и тоа дека многумина го критикуваа нејзиниот провокативен стајлинг, особено поради црните кругови што ги имаше на нејзините брадавици.

{youtube}etsZTZLWQ78{/youtube}

Па што мислите вие за ова провокативно издание на Елена?

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.