Јелена Карлеуша откри како ја доведе линијата до перфекција

Карлеуша НИКОГАШ не изгледала подобро

Каде и да се појави, познатата пејачка е во центарот на вниманието. Од фотографиите што самата редовно ги објавува на социјалните мрежи можеме да забележиме дека Јелена Карлеуша за многу краток период ја донесе својата линија до перфекција, а многу нејзини обожаватели и порачаа дека никогаш не изгледала подобро.

ADVERTISEMENT

Русокосата пејачка деновиве гостуваше во една популарна телевизиска емисија во која откри како за толку кратко време ја доведе својата линија во ред.

„Од менито ги отстранив газираното и лебот. Бидејќи не јадам месо, многу малку останува на мене. Само малку издишав“, вели во шега Карлеуша.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed