Карлеуша се соблече во минијатурни бикини и повторно ги запали социјалните мрежи

Новото видео на Јелена Карлеуша е прегледано преку 300 илјада пати за помалку од 24 часа.

Поп пејачката Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи во секси издание. Овој пат во прашање е провокативно видео кое го направи за време на нејзиниот одмор во Анталија каде е заедно со своето семејство.

ADVERTISEMENT

Карлеуша во видеото носи минијатурни златни бикини, а во преден план се нејзините огромни гради.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed