Никој НЕ би кажал дека до пред два месеци беше бремена – познатата американска ѕвезда изгледа топ и кога е во тренерки!

Познатата ријалити ѕвезда повторно ги воодушеви своите бројни обожаватели на социјалните мрежи.

Кајли Џенер позираше во кадифена тренерка во кафеава нијанса и нашминкана во земјени бои, а нејзините обожаватели беа воодушевени како од изборот на облеката, така и од нејзиниот изглед.

ADVERTISEMENT

Wearing DOLCE matte lip today just in case you were wondering 🤪 @kyliecosmetics

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Имено, Кајли покажа дека го негува и чува своето тело и дека воопшто не личи дека до пред само месец дена носеше бебе и се породи.

hump day

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed