Сопругата на Жељко со оваа комбинација ги остави сите без зборови

Познатата водителка во шик издание

Жељко и Јована пред неколку дена го прославија четвртиот роденден на синот Коста. За оваа пригода Јована избра здолниште до колена во сребрена металик нијанса, светло беж сатенска блуза и сандали во небо сина нијанса, а целата комбинација ја зачини со црно сако.

ADVERTISEMENT

Фото: РАС Србија

Па, што велите за ова издание на Јована?

Facebook Comments
(Visited 84 times, 1 visits today)