Ирина Шајк ги разбесне своите обожаватели со една фотографија на Инстаграм

ADVERTISEMENT

Ирина Шајк успеа да ги разлути своите обожаватели.

Убавата манекенка е позната по својот беспрекорен изглед, средена фризура и непогрешливи модни избори, но се чини дека таа самата најмалку е заслужна за тоа. Имено, Ирина објави фотографија од салон за убавина на која се гледа дека тројца луѓе истовремено ја средуваат, додека таа седи со издигната глава во „поза на кралица“.

ADVERTISEMENT

Голем број нејзини пријатели негативно реагираа на оваа фотографија, а најчесто се појавија коментари како „Што се замислуваш која си?!“, „Се чини дека некој ужива во робовладетелство!“ и „Ужасно ме разочара, не знаев дека носот ти е толку во облаците“.

Но, се појавија и позитивни коментари од оние кои на оваа фотографија не воочија ишто лошо, туку само убава манекенка.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 25 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT