Поради својот фустан, Хајди Клум на доделувањето на Еми наградите морала да пристигне во лежечка положба

Славната манекенка ги презема сите потребни чекори со цел да блесне на црвениот тепих на доделувањето на Еми наградите.

ADVERTISEMENT

Хајди Клум на овој настан пристигна во прекрасен сатенски фустан кој го комбинираше со дијамантско ланче.

ADVERTISEMENT

Но, за да го спаси нејзиниот фустан од гужвење, по патот Хајди морала да лежи на задното седиште од лимузината, а својата тајна ја откри на Инстаграм.

ADVERTISEMENT

Барем се снаоѓа!

 

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT