Една од најубавите жени на светот повторно ги запали социјалните мрежи

Нејзе не и е проблем да собере повеќе од милион лајкови за помалку од 24 часа

Познатиот модел и една од најубавите жени на светот позната е и по сликите од кои зрачи со неверојатен сексапил. Овој пат таа облече потполно проѕирен капут под кој носеше – ништо ! Да Емили Ратајковски изгледа неодоливо во ова провокативно издание, иако не сме баш сигурни дека некој во реалноста би носел баш ваков капут. Не се сомневаме дека истиот може да ве заштити од пороен дожд, но дефинитивно НЕ и од љубопитните погледи на случајните минувачи.

ADVERTISEMENT

Sneak peek 💦

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Но, ако сакате милион лајкови за само 10 часови, тогаш знаете што треба да направите …

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed