Познатата манекенка по кој знае кој пат го покажа задникот, а некои ја критикуваа дека откако се омажила и станал преголем?!

Познатата манекенка ужива во брачните води, но не ги заборави своите обожаватели и постојано споделува провокативни фотографии.

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски неодамна застана на лудиот камен со филмскиот продуцент Себастијан Беар-Мекклард Но тоа не ја спречи повторно да позира во минијатурни гаќички, завртена со грбот и по кој знае кој пат а се пофали со нејзиниот задник. Познатата 26 годишна манекенка со брзина на светлината собра преку еден милион лајкови за оваа фотографија, а имаше и такви кои ја критикуваа и на кои нејзиниот задник откако е мажена не им се допаѓа.

ADVERTISEMENT

Односно тие ја критикуваа дека малку е поправена и дека сега задникот не е сразмерен со останатиот дел од телото.

Ние дефинитивно НЕ се согласуваме со ваквите констатации.

City sass ❤️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Вие?

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.