Погледнете го луксузниот хотел во кој Емили Ратајковски го поминува медениот месец

Емили Ратајковски во моментов е на меден месец во еден луксузен хотел кој се наоѓа сред пустина во земјата на бизоните.

Познатата манекенка Емили Ратајковски се омажи пред две недели за актерот и продуцентот Себастијан Беар-Мекклард, а парот во моментов е на меден месец во еден луксузен хотел. Хотелот се наоѓа сред пустина во американската сојузна држава Ута, а само една вечер во него може да чини и до 10000 долари во зависност од услугите што ги користите.

ADVERTISEMENT

Станува збор за магичен хотел во што можевме да се увериме и од Инстаграм профилот на манекенката која не престанува да дели фотографии од ова прекрасно место …

Purple skies ✨

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Покрај раскошниот базен, гостите можат да уживаат и во велнес, сауна, лековити бањи и масажи покрај кои сигурно ќе заборавите на сите ваши грижи. Во продолжение погледнете како изгледа оваа луксузна дестинација

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.