По жешкиот настап на Евровизија продолжи да провоцира на Инстаграм: Елени во топлес издание!

Елени не престанува со своите провокации

Девојката која со својот сексапил, глас и харизма се истакна и во полуфиналната вечер на Евровизија, Елени Фуреира, ги воодушеви своите обожаватели со најновите провокативни фотографии што ги објави на Инстаграм.

ADVERTISEMENT

„Само бидете свои, бидејќи не постои ништо посексапилно и поубаво од тоа“, напиша Елени покрај фотографија на која е топлес, облечена само во хулахопки.

Елени на оваа фотографија доби скоро 100 илјади лајкови.

Инаку, ова не е првата топлес фотографија на згодната бринета што ја има објавено на социјалните мрежи, а тоа можете да го видите и во продолжение …

#backstage #koolmagazine …❤️

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Forgot to kiss u goodbye sweet summer … #byebyesummer

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

 

 

 

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed