C – THRU Cosmic Aura – мистериозен и сензуален парфем од кој ќе се воодушевите!

ADVERTISEMENT

Означете го почетокот на ноќта со сензуалниот и мистериозен, заводлив мирис на C-THRU Cosmic Aura.

C-THRU како водечки бренд, препознатлив по креативност, мода и инспирација, оваа сезона со задоволство Ви го претставува новиот парфем Cosmic Aura.

ADVERTISEMENT

Аурата е како отпечаток на прст, но ниту два не се исти. Таа може да блеска, да биде светкава и да шири позитивна енергија. Таа е еден космички потпис од динамична природа која секојдневно се менува.

C-THRU Cosmic Aura го изразува стилот и елеганцијата, како израз на идентитетот на младите девојки со уникатен сопствен став низ разиграност и креативност и остава енергичен печат во опкружувањето на една девојка.

Внимателно одбрани мирисни ноти на црна рибизла, диња и италијанска мандарина се срцето на C- THRU Cosmic Aura во комбинација со јасмин и цикламни ливчиња и дополнета со бел мошус, пачули и ванила.

ADVERTISEMENT

Направи ја вечерта во вечер за паметење!

C-THRU Cosmic Aura, Your mark of charm!

Како да освоите подарок?

Издвои се од другите, ослободи ја твојата уникатна, елегантна, креативна енергија и сподели ја твојата фотографија на Инстаграм користејќи ги хаштаговите #yourmarkofcharmMKD и #cosmicaura за да станеш една од најсреќните за кои следуваат вредни награди:

Вредносен ваучер од 10.000 денари во продавницата Пандора и уште многу други C-Thru Cosmic Aura подароци.

Конкурсот трае до 31 ноември.

Претворете ја оваа вечер во вечер за паметење!

Фото: C-Thru/Instagram
Facebook Comments
(Visited 22 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT