Бела Хадид изгледа секси и во омилената облека на вашата баба

Сексапилот е нејзин потпис…

Навикнати сме да ја гледаме манекенката Бела Хадид во проѕирни фустани, залепени комбинезони, а во последно време посебно омилени ѝ се длабоките изрази на декколтето. Но, со последниот нејзин стајлинг покажа дека може да изгледа секси во сѐ што ќе облече, па дури и во омилената облека на вашата баба, односно плетен џемпер. Но, кога ќе видите како успева да го комбинира, ќе посакате и вие да изгледате како неа.

ADVERTISEMENT

Со закопчано само едно копче, манекенката го открива деколтето и својот папок. Прилично едноставно и изненадувачки, зар не?

Facebook Comments
(Visited 7 times, 1 visits today)