Еве како изгледа Наташа Беквалац откако беше брутално претепана од сопругот (видео)

Наташа околу 16 часот повторно стигна во болница и еве како изгледа по нападот од нејзиниот сопруг.

Фотографијата е направена пред нејзиниот дом на Дедиње непосредно пред повторно да замине во болница (Фото: Љубомир Тозев, РАС Србија)

Пејачката Наташа Беквалац во раните утрински часови беше брутално претепана од својот сопруг Лука Лазукиќ по што заврши во болница, а попладнето повторно се врати на дополнителни прегледи.

 

Повеќе за ова прочитајте тука

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed