Се шушка дека Џенифер Анистон и Бред Пит повторно се заедно

Австралискиот Океј магазин предизвика лавина од коментари откако објавија дека Џенифер и Бред повторно ја оживеале старата страст по тешките разделба со Анџелина Џоли и Џастин Теру.

Парот наводно бил виден задно во Северна Калифорнија како ужива во вино, и тоа во нова љубовна страст – „Нивната љубов е посилна од кога било досега. А Бред сфати дека Анџелина беше неговата најголема грешка“, изјави извор близок до познатиот актер.

ADVERTISEMENT

Но и покрај големата прашина што ја подигнаа овие гласини, фановите на Бред и Џенифер наскоро ги очекуваше големо разочарување.

Имено, поранешните сопружници повеќе не се скарани, но тие не се гледаат и не се во врска, ни тајно ни јавно.

Единствено понекогаш ќе се слушнат преку телефон и толку. Познатата актерка се обидува да се навикне на животот без Џастин, а за холивудскиот заводник се шушка дека и фрлил око на Марго Роби.

That walk

A post shared by Al (@whogunsandroses) on

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.