10 фустани од Манго што ќе ви го разубават декември

Десет фустани од Манго кои радо би ги носеле оваа зима.

Шпанскиот бренд „Манго” од сезона до сезона претставува се подобри и подобри колекции во кои можете да најдете се што ви треба за целосно да изгледате шик. Но бидејќи декември е месецот во кој не чекаат многу забава и често се мешаат деловните обврски со свечени моменти како приеми и деловни вечери, добро е да имаме парче кое добро функционира од утро до вечер во сите пригоди. Затоа во Манго побаравме фустани кои навистина лесно можете да ги вклопите во деловните, но и во нешто посвечените изданија. Во продолжение погледнете ги моделите што ги избраа нашите модни уредници…

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

Последниот можеби не е за во канцеларија, ама го обожаваме…

 

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...