Џулија Робертс ги воодушеви фановите со фотографија од нејзиното семејство

Симпатична холивудска актерка Џулија Робертс го крие својот приватен живот како змија нозете, па фановите беа изненадени од фотографијата што ја објави на Инстaграм од страна на нејзиниот сопруг Дени Модер, кој заедно го прикажува целото семејство.

„Убава мајко во средината. Те сакаме многу”, изјави Дени за неговата сопруга, која беше опкружена со децата, фудбалски талентираниот Хари и близнаци Финеј и Хазел.

ADVERTISEMENT

„Ги имаме овие три човечки суштества кои се целосно одраз на љубовта што ја имаме едни кон други. Нашите денови се типични денови, со Дени и фудбалот”, изјави таа еднаш.

Џулија и Дени стапија во брак во јули 2002 година.

View this post on Instagram

That pretty mama in the middle. We love you so much.

A post shared by modermoder (@modermoder) on

 

Facebook Comments
(Visited 336 times, 1 visits today)