Џенифер Лопез ја скрати косата и сега изгледа непрепознатливо

Иако често носи екстензии, што ја прави нејзината коса да изгледа подолго, Џеј Ло исто така може да се пофали и со нејзиниот природен изглед.

Познатата латино пејачката одлучи да го промени имиџот, па сега нејзината коса е многу пократка и брановидна.

ADVERTISEMENT

Џенифер беше фотографирана од папараците додека излегуваше од теретаната, каде што, исто така, беше прв пат забележана со новата фризура.

Иако е позната дека ја сака долгата коса и често носи „надградби“, така што нејзината коса секогаш изгледа долго и бујно, многумина коментираа дека на пејачката и пократката коса и стои подеднакво добро.

Што мислите вие?

Facebook Comments
(Visited 1.101 times, 1 visits today)