Џенифер Лопез ни демонстрираше како да носиме спортска елеганција на најженствен начин

ADVERTISEMENT

Елегантно и женствено издание на познатата пејачка

Џенифер Лопез со својот партнер од кого практично не се одвојува во последно време, се прошета низ Бостон во уште едно одлично издание. Овој пат атрактивната латино дама се определи за фустан од брендот „Monse“ од колекцијата Resort 2019 кој зрачи со својата нагласена женственост и софистицираност и кој и стои совршено.

ADVERTISEMENT

#jenniferlopez #alexrodriguez the best couple 👫 for me

A post shared by mohamed khaled (@mohamedelgayed) on

Креацијата ја следи линијата на телото и максимално ги истакнува облините на Џеј Ло која го носеше со шик црвени сандали и мала стејтмент чанта.

ADVERTISEMENT

Извор: Elle.rs
Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT