Џенифер Лопез во најпосакуваното бикини за наредното лето

Џенифер Лопез моментално го снима новиот филм „Hustlers“, во кој ја глуми стриптизетата Рамона.

И покрај тоа што редовно вежба, таа заедно со нејзиниот свршеник Алекс Родригез започнаа  десетдневен фитнес предизвик  во кој  не јадеше јаглени хидрати и шеќер.

ADVERTISEMENT

Па така се докажа дека сите напори се исплатија. А, тоа можеме да го заблежеиме од фотографијата на која таа позира со минијатурно розево  бикини – оваа слика за неколку часа собрани над еден милион лајка.

Во описот на фотографијата, Џенифер откри дека ова е нејзината филмска облека, но бидејќи таа неодамна носеше сличен костим за капење веруваме дека истиов би го носела надвор од сетот.

Facebook Comments
(Visited 259 times, 1 visits today)