Ќерката на Хелена Роза порасна во вистинска убавица – се соблече во секси костим за капење и го запали Инстаграм

Ќерката на Хелена Роза е вистинска убавица

Кјара Гоља, ќерката на Хелена Роза од првиот брак, позира како тоа да го прави со години. Таа живее со својата мајка во Нов Зеланд, а како што можеме да видиме ја користи секоја пригода максимално да ужива со пријателите но и да споделува фотографии на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Bring the summer days back ☀️

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

 

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed