Ќерката на Мирослав Илиќ во најпопуларниот капут за оваа сезона

ADVERTISEMENT

На концертот на „Бајага и инструктори“ беше и ќерката на пејачот Мирослав Илиќ, Марија Шутановац, која е во брак со познат српски политичар.

Таа носеше розево-бела комбинација сочинета од капут кој беше бум минатата сезона (teddy bear), а е мошне актуелен и оваа (види тука). Го носеше во комбинација со тесни бели панталони и бели каубојки украсени со метален златен врв кои одлично се сложија со капутот, а целото издание го зачини со црна кожена чанта со интересен наптис со која целото издание го направи уште помодерно.

ADVERTISEMENT

Па, дали ви се допаѓа ова издание на оваа дама?

Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT