Ќерката на Мадона се прошета на модните писти – сите гледаа во нејзините влакнести нозе!

Лоурдес Леон, 21 годишната ќерка на Мадона, не ги „шиша“ стандардите, а тоа го направи и на модната ревија.

ADVERTISEMENT

Лоурдес Леон прв пат се појави на модните писти на модната недела во Њујорк, а во центарот на вниманието се најде не поради облеката, туку поради нешто друго. Имено, и покрај тоа што нејзините градите беа речиси целосно откриени, целото внимание беше насочено кон нејзините влакнести нозе со што предизвика бура од реакции на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

View this post on Instagram

#runway

A post shared by Lourdes Leon (@lourdesleon_official) on

View this post on Instagram

🕊

A post shared by Lourdes Leon (@lourdesleon_official) on

ADVERTISEMENT

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...