Ќерката на Еминем се соблече и го покажа своето совршено тело – многумина воодушевени од нејзините стомачни мускули

Ќерката на Еминем, Хејли Џејд Скот Матер,с е вистинска убавица и е многу популарна на Инстаграм.

Дваесетгодишната ќерка на познатиот репер ја следат повеќе од еден милион луѓе на Инстаграм, а најмногу ја сакаат девојки и момчиња на нејзина возраст. Хејли според фотографиите е зависна од вежбање, па резултатите од здравиот живот радо ги покажува пред своите обожаватели.

ADVERTISEMENT

 

Новата година одлучи да ја отвори со нова фотографија од базен на која позира во костим за капење.

Пријателите го пофалија нејзиното извајано тело, особено абдоминалните плочки кои не можете, а да не ги забележите на жешката фотографија од базенот.

Нејзината фотографија собра речиси 150.000 лајкови за само еден ден, а Хејли со неа ги охрабрува нејзините обожаватели да одат во теретана што е можно поскоро и да започнат со здрав начин на живеење.

 

Facebook Comments
(Visited 12 times, 1 visits today)