Јоксимовиќ се совршен пар – Жељко во елегантно, а Јована во неодоливо издание

Јована и Жељко Јоксимовиќ се одличен брачен тандем, а во 2008 година ги видовме на Евровизија во Белград дека се одлични и како водителски пар и дека одлично изгледаат кога се заедно на сцената.

Тие заедно учествува и во новото издание на шоуто „Никогаш не е доцна” и беа стокмени од глава до пети за таа пригода.

ADVERTISEMENT

Жељко носеше црно од глава до пети и мораме да признаеме дека му стоеше одлично оваа боја, додека убавата Јелена носеше магија од фустан и сјајни металик чевли.

Па, што велите за ова издание на познатиот пар?

 

Facebook Comments
(Visited 159 times, 1 visits today)